Green-Zone Comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un servar mic ce se vrea mare
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Plangerea MoDeLiNNeI

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
MoDeLiNNa




Mesaje : 1
Data de înscriere : 26/09/2010

Plangerea MoDeLiNNeI Empty
MesajSubiect: Plangerea MoDeLiNNeI   Plangerea MoDeLiNNeI EmptyDum Sept 26, 2010 7:37 pm

Despre CasIo. 1.Eu am rank 4 la pd si am vrut sa fac o sedinta..sa `mi spun parerea si sa deschid un subiect despre o mafie..Vine CasIo si spune : "MoDeLiNNa in LINIE !" am zis : " Dar eu am organizat nu tu,am dreptul sa fac o sedinta" el nu a vrut sa ma inteleaga si m`a amenintat cu FPK ! Am cerut sa`mi pot spune parerea si el a zis spune ..am spus pana la jumatate , au fost si exemple ...si mi`a zis gata ai terminat iti multumim si a zis "In Linie Fato"
2.am dat "/d toti de la pd/ng/fbi la lspd pentru excursie " si au venit aproape toti ... am urcat intr`o masina mare de politie..acum nu stiu sigur numele ei dar era parca de 4-6 persoane ..vine CasIo "sus in masina"-zice el defapt era a mea(masina) ...
pe langa mine mai era o masina de politie de 4 pers si era plina ...au mers au mers si i`am urmarit si am vazut pe harta ca au oprit ..ma gandeam " poate i`a atacat cineva...poate au oprit ca le`a explodat masina.." bine bine nu conteaza asta..m`am dus.si a venit No_name si a tras in masina lspd`ului luata de mine .. ..CasIo s`a dat jos si , normal ca masina lua foc daca mai tragea cineva..si cum spuneam se da CasIo jos si trage in masina..noi eram vreo 5 in ea ,ei parca au apucat sa fuga..ca sa traga in no_name dar eu am ramas ca nu mergea sa ma dau jos..vroiam sa`i zic lu casio ,dar am considerat ca nu mai am timp ,si mor Smile
Sus In jos
ozy
Admin
ozy


Mesaje : 9
Data de înscriere : 23/09/2010

Plangerea MoDeLiNNeI Empty
MesajSubiect: Re: Plangerea MoDeLiNNeI   Plangerea MoDeLiNNeI EmptyLun Sept 27, 2010 12:02 am

am sa discut cu tine si cu el cand sunteti on amandoi!Sa vad ce are de spus si el!
Sus In jos
https://gz-samp.forumgratuit.ro
 
Plangerea MoDeLiNNeI
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green-Zone Comunity :: Servere Gz :: Gz-Samp Comunity :: Plangeri-
Mergi direct la: